Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Вважаю необхідним звернутися до вас з наступною важливою інформацією.

Усі ми розуміємо серйозність ситуації, яка склалася у світі стосовно поширення нового захворювання – коронавірусної інфекції. Україну також не оминули випадки цього захворювання.

Стосовно нашого регіону, хочу повідомити, що в Обухівському районі зафіксовано два випадки короновірусної інфекції. У тісному контакті з родиною хворих перебувала одна із мешканок міста Обухова. Зараз вона перебуває у самоізоляції під наглядом сімейного лікаря, симптомів захворювання у неї не виявлено.

Обухівською міською радою було вжито ряд необхідних заходів, щоб запобігти поширенню інфекції в громаді.

На території Обухівської міської ОТГ оголошено медико-біологічну надзвичайну ситуацію природного характеру місцевого рівня, створено Штаб з ліквідації наслідків.

З резервного фонду міської ради виділено більше пів мільйона грн. для закупівлі необхідних засобів дезінфекції та захисту, а також тестів для діагностики коронавірусу та кисневих концентраторів.

На території громади запроваджено карантин в усіх освітніх, дошкільних та позашкільних закладах. Призупинено роботу усіх закладів та установ, крім продуктових та господарських магазинів, аптек, автозаправок та страхових компаній.

За порушення правил карантину передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Органи державної влади та місцевого самоврядування переведені на посилений режим роботи.

Шановні мешканці громади! Велике прохання віднестися з великою відповідальністю до обмежувальних заходів. Залишайтеся вдома, обмежте спілкування з рідними та близькими.

Якщо ви нещодавно повернулися з-за кордону чи перебуваєте в групі ризику, будь ласка, самоізолюйтеся, а при перших ознаках недуги зверніться до свого сімейного лікаря, або за телефоном 103.

У випадках, якщо вам необхідно придбати продукти чи відвідати аптеку, попросіть про це своїх рідних, близьких, знайомих, сусідів , щоб вони допомогли. Досвід країн, які зараз борються з епідемією, вказує, що найкращий спосіб уберегтися від зараження – це самоізоляція.

Не піддавайтеся паніці та з великою відповідальністю і розумінням поставтеся до усіх запобіжних заходів у місті, не наражаючи на небезпеку себе та рідних.

З повагою, Обухівський міський голова Олександр Левченко

Коментарі