Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

До уваги роботодавців!

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Обухівська міськрайонна філія Київського ОЦЗ інформує про заплановане проведення загальноміської зустрічі роботодавців «STUDFEST «IMPULSE» для студентів та випускників, які бажають працевлаштуватись в Україні.

Захід відбудеться 17-18 березня 2020 року в рамках всеукраїнського турне роботодавців у м. Київ.

Ініціатором заходу виступає Центр кар’єрного розвитку СТУД-ПОІНТ, який проводить такі заходи з 2009 року у великих містах країни: Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро.

Метою заходу є допомога у працевлаштуванні студентів та випускників, налагодження діалогу між молоддю та роботодавцями, підбір кандидатів для стажування та практики, поширення інформації про сучасний стан ринку праці у м. Київ та України в цілому.

Формат кар’єрного студентського фестивалю передбачає представлення інформаційних стендів роботодавців, де відбуватиметься безпосереднє спілкування представників компаній з відвідувачами, проведення презентацій роботодавців та студентських програм, організацію навчальних семінарів з питань працевлаштування із залученням експертів та компетентних фахівців.

Детальніше ознайомитися з подією та зареєструватися роботодавцю на участь можна тут: http://fest.stud-point.com/

Участь у вищезазначеному заході є платною.

Детальнішу інформацію про захід та умови оплати за участь у ньому надасть контактна особа ТОВ «СТУД-ПОІНТ»: Рождествіна Софія, заступник керівника проекту,
тел. 099-075-93-73, e-mail: sofiya@stud-point.com .

Коментарі