До уваги роботодавців!

289

Обухівська міськрайонна філія Київського ОЦЗ інформує про заплановане проведення загальноміської зустрічі роботодавців «STUDFEST «IMPULSE» для студентів та випускників, які бажають працевлаштуватись в Україні.

Захід відбудеться 17-18 березня 2020 року в рамках всеукраїнського турне роботодавців у м. Київ.

Ініціатором заходу виступає Центр кар’єрного розвитку СТУД-ПОІНТ, який проводить такі заходи з 2009 року у великих містах країни: Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро.

Метою заходу є допомога у працевлаштуванні студентів та випускників, налагодження діалогу між молоддю та роботодавцями, підбір кандидатів для стажування та практики, поширення інформації про сучасний стан ринку праці у м. Київ та України в цілому.

Формат кар’єрного студентського фестивалю передбачає представлення інформаційних стендів роботодавців, де відбуватиметься безпосереднє спілкування представників компаній з відвідувачами, проведення презентацій роботодавців та студентських програм, організацію навчальних семінарів з питань працевлаштування із залученням експертів та компетентних фахівців.

Детальніше ознайомитися з подією та зареєструватися роботодавцю на участь можна тут: http://fest.stud-point.com/

Участь у вищезазначеному заході є платною.

Детальнішу інформацію про захід та умови оплати за участь у ньому надасть контактна особа ТОВ «СТУД-ПОІНТ»: Рождествіна Софія, заступник керівника проекту,
тел. 099-075-93-73, e-mail: sofiya@stud-point.com .

Коментарі