Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

У НАШІЙ ПАМ’ЯТІ НАЗАВЖДИ

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Шість років тому на Майдані розпочалися події, які сколихнули увесь світ. Мільйони українців стали за свободу та незалежність своєї країни. Вони відстоювали свою гідність, своє право та бажання жити у розвинутій державі.

Внаслідок цих подій загинуло 106 людей, більше тисячі отримали поранення. Кілька десятків людей пропали безвісти.

20 лютого ми відзначаємо День пам’яті Героїв Небесної Сотні.

У цей день по усій Україні та далеко за її межами згадують тих, хто ціною свого життя змінив нас, нашу свідомість та показав цілому світові справжній український дух патріотизму.

Саме сьогодні, 20 лютого, спливає шоста річниця з дня загибелі нашого земляка Володимира Чаплінського, який віддав своє життя за європейське майбутнє України, про яке так мріяв.

Підступна куля снайпера обірвала його життя вранці 20 лютого 2014 року на вул. Інститутській, як і багатьох його товаришів, прицільно розстріляних беркутівцями.

Він був великим життєлюбом, любив мандрувати і без руху не бачив сенс життя. Мав загострене почуття справедливості. Йому не було байдуже, якою буде його країна, яким буде майбутнє дітей. Він увесь час повторював: «Я не раб у своїй країні». І ця позиція вільної людини проявлялася у кожному його вчинку.

За громадянську мужність, патріотизм, самовіддане служіння українському народу, Володимиру Чаплінському було присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» посмертно.

З 2014 року Володимиру Чаплінському присвоєно посмертне звання Почесний громадянин міста Обухова.

Сьогодні Обухівська громада зібралася на Алеї пам’яті, щоб вшанувати усіх Героїв Небесної Сотні. Також були покладені квіти на місця поховань Володі Чаплінського та Героїв АТО.

Подвиг Володі, як і усіх його побратимів, вписаний в історію назавжди і буде навіки в нашій пам’яті.

Слова підтримки і великої шани хочеться висловити батькам Володі – Володимиру Володимировичу та Антоніні Євгенівні, дружині Світлані та дітям – Володимиру і Віолетті, для яких його загибель назавжди залишиться непоправною втратою.

Герої Небесної Сотні стали для усієї України не лише символом героїзму та патріотизму, а й прикладом для воїнів, які захищають кордони нашої країни на сході. Багатьом не судилося повернутися додому з цієї війни. Обухів втратив одинадцять синів – наших воїнів-земляків.

Згадаймо усіх, хто поклав життя за волю, незалежність та свободу України!

Герої не вмирають! Слава Героям Небесної Сотні! Слава героям АТО!

Слава Україні!

Коментарі