19 лютого 2020 року за сприяння Обухівської МРФ КОЦЗ було проведено День кар’єри на ТОВ «Трипільський пакувальний комбінат». Шукачі роботи мали можливість оглянути виробничі потужності підприємства, ознайомитись з технологічними процесами виробництва.
Захід розпочала начальник служби персоналу ТОВ «Трипільський пакувальний комбінат» Віта Весна, яка ознайомила присутніх з історією підприємства, розповіла про технологію виробництва, умови праці та рівень заробітної плати. Спеціаліст по технічному обслуговуванню Віктор Матюшин та старший машиніст Юрій Шусткевич провели екскурсію в цехах гофропродукції.
На сьогодні підприємство пропонує роботу водіям навантажувачів, машиністам друкарсько-висікального агрегата, завідувачу складу. Пропонується високий рівень заробітної плати, навчання на робочому місці.
Коментарі