Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Програма «U-LEAD з Європою»: підписання Меморандуму

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

18 лютого 20202 року у Києві відбулася конференція «Наближаючи послуги», присвячена середньостроковим результатам діяльності напряму з покращення якості надання адмінпослуг Програми «U-LEAD з Європою», яка зібрала в Українському домі понад 400 лідерів громад, керівників ЦНАП та експертів у сфері надання адміністративних послуг.

Створення та модернізація в Україні належних ЦНАП є одним з двох ключових напрямків Програми «U-LEAD з Європою», яку фінансує Європейський Союз та його країни-члени Німеччина, Естонія, Данія, Польща та Швеція. Відповідно до технічних завдань, розроблених експертами Програми, до квітня 2021 року в громадах України запрацюють 816 точок доступу до адміністративних послуг: 490 належних ЦНАП та 326 віддалених робочих місць адміністраторів. Ці нові та модернізовані муніципальні служби надаватимуть мешканцям широкий спектр високоякісних адміністративних послуг у комфортних умовах поряд з домом. 11 з 490 ЦНАП будуть мобільними.

За участі високих представників Уряду України, Представництва ЄС в Україні та керівництва U-LEAD в рамках конференції відбулася церемонія вручення меморандумів про співпрацю 134 громадам-партнерам третього раунду Програми, у тому числі і Обухівській міській об’єднаній територіальній громаді.

Коментарі