ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ НА ОБУХІВЩИНІ НАБИРАЄ ОБЕРТІВ

357

15 лютого в с. Красне-1 Обухівського району відбулися збори громади. Під час зборів більшістю голосів було прийнято історичне рішення про приєднання до Обухівської міської об’єднаної територіальної громади.

Цьому важливому рішенню передувала ціла низка необхідних процедур згідно із законодавством, а вирішальним кроком стала ініціатива сільського голови.
На зборах були присутні представники Обухівської міської ради на чолі з головою Левченком Олександром Миколайовичем, а також староста старостинського округу с. Дерев’яна міської об’єднаної громади Бойко Олександр Михайлович.

Спілкування торкнулося багатьох важливих питань з житлово-комунального господарства, благоустрою, галузей освіти, культури, спорту, медицини, а також транспорту та вивозу сміття. Міський голова розповів, яким чином вирішуються ці питання в міській громаді. Це, в свою чергу, викликало чимало влучних запитань з боку мешканців села, на які він надав вичерпні відповіді.

Попереду чекають тривалі юридичні процедури, які мають завершити процес приєднання, і з кожним таким історичним кроком, ми розуміємо усю важливість реформи децентралізації, котра, безумовно, позитивно вплине на майбутнє нашої громади та держави, в цілому.

Коментарі