Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Симфонія любові. Секрети щасливого шлюбу.

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Під такою назвою буде проходити духовно-просвітницька акція в підтримку сім’ї ініційована місцевою громадою Української Церкви християн віри Євангельської «Християнське життя». В якій приймуть участь священнослужителі, науковці та педагоги.

Україна нині переживає одну з най загрозливіших криз нашого суспільства – демографічну кризу. За даними, які в січні 2020 р. оприлюднив Кабінет міністрів, населення нашої держави скоротилося до 37,3 мільйонів осіб. Старіння населення, трудова міграція, смертність, що в двічі перевищує народжуваність, перманентні політичні та економічні кризи, війна та окупація частини України дає про себе знати.

Але руйнація традиційних сімейних зв’язків, зменшення укладених шлюбів та зростання розлучень, скорочення народжуваності та збільшення кількості дітей які виховуються в неповних сім’ях, все це викликає ще глибше занепокоєння.

Сьогодні Україна потребує політики захисту та підтримки традиційних сімейних цінностей, народжуваності та активної боротьби з психологічними, ідеологічними, соціально-економічними та іншими факторами, які підривають і руйнують мотивації до створення та збереження сім’ї, народження і виховання дітей. Ідеться насамперед про моделі поведінки, які свідомо нав’язуються в інформаційно-ідеологічній площині та заохочуються у сфері соціально-економічних відносин.

Тому церква «Християнське життя» виступила з ініціативою проведення духовно-просвітницької акції «Симфонія любові. Секрети щасливого шлюбу», з залученням відомих фахівців з питань сімейних відносин та виховання дітей. Серед них Адріан Буковинський, доктор філософії, автор програми «Основи сім’ї», Микола та Тетяна Мошковські, засновники та керівники християнської приватної загальноосвітньої школи «Joy School» в Вишгороді, автори багатьох методичних посібників та навчальних матеріалів, та інші.

Захід відбуватиметься по неділях, 23 лютого, 1 березня, 8 березня та 15 березня, в приміщенні церкви «Християнське життя», за адресою: м. Обухів, вул. Чаплінського, 6 (вхід з вул. Буканова).

Початок о 13.00.

Запрошуємо всіх хто хоче побудувати сильну, успішну, та щасливу сім’ю!

Коментарі