Про переваги легального працевлаштування

337

Сьогодні , у сесійній залі Обухівської міської ради Головним управлінням Держпраці в Київській області та виконавчим комітетом Обухівської міської ради був проведений семінар на тему «Детінізація ринку праці у сфері торгівлі і надання послуг».

Семінар відкрив Обухівський міський голова Олександр Левченко.

По темі доповідала заступник начальника управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Київській області Грузевич С.О. та інспектор праці – головний спеціаліст відділу праці та трудових відносин управління соціального захисту населення виконавчого комітету Обухівської міської ради Шемет В.Ю.

До участі в зазначеному семінарі були залучені начальник Обухівського управління ГУ ДПС у Київській області Хвасенко А. А., заступник начальник Обухівського управління ГУ ДПС у Київській області Швець О.В., директор Обухівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Назаренко С.А., головний спеціаліст фінансово – економічного управління Обухівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області) Глузд В.О., працівники структурних підрозділів виконавчого комітету Обухівської міської ради та представники підприємств торгівлі, ресторанного господарства, сфери побутового обслуговування та інших сфер, які здійснюють господарську діяльність на території Обухівської міської об’єднаної територіальної громади.

На сьогоднішньому семінарі всі присутні змогли отримати змістовні кваліфіковані відповіді на численні запитання.

Коментарі