Співпраця влади та бізнесу

417

22 січня 2020 року в приміщенні Обухівської міської ради відбулося засідання Круглого столу «Співпраця влади та бізнесу».

На засідання Круглого столу було запрошено представників бізнесу, які здійснюють господарську діяльність на території Дерев’янської громади.

Зустріч проведена Обухівським міським головою Левченком О.М. за участю секретаря Обухівської міської ради Клочка С.М., виконавчого директора Обухівської організації роботодавців Молчанова Ю.І., працівників структурних підрозділів виконавчого комітету Обухівської міської ради, старости Дерев’янського сільського старостинського округу Обухівської міської об’єднаної територіальної громади Бойка О.М.

Обухівським міським головою був зроблений акцент на завданнях, які спрямовані на підтримку місцевого економічного розвитку шляхом сприяння економічному зростанню і створенню робочих місць, налагодженню партнерських відносин між владою та приватним сектором і громадянським суспільством.

Також, під час засідання Круглого столу представники влади і бізнесу обговорили актуальні проблемні питання, що виникають при веденні підприємницької діяльності.

Підсумовуючи робочу зустріч, Обухівський міський голова Левченко Олександр Миколайович зазначив, що влада завжди відкрита до конструктивного діалогу та наголосив на важливості подальших спільних дій влади та бізнесу.

Управління економіки виконавчого
комітету Обухівської міської ради

Коментарі