Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ ГРОМАДИ!!!

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Інформуємо, що Міністерством освіти і науки України разом з Міністерством цифрової трансформації та Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства підготовлено анкету для проведення опитування представників вітчизняного бізнесу для визначення пріоритетних напрямків наукових досліджень і подальшого розвитку української науки та інновацій відповідно до потреб бізнесу.

Результати опитування сприятимуть ефективному розподіленню бюджетних коштів та фінансуванню, в першу чергу, затребуваних бізнесом наукових напрямків. Крім того, опитування дасть можливість представникам бізнесу:

отримати широкий доступ до українських досліджень та розробок (далі – R&D), які можуть мати низку переваг перед закордонними аналогами;
отримати інформацію про існуючі українські R&D;
переорієнтувати український R&D сектор на вирішення реальних потреб бізнесу;
зменшити бар’єри та запровадити підтримку розвитку українських компаній на основі інновацій;
налагодити системну комунікацію в трикутнику: держава, бізнес, заклади вищої освіти і наукові установи для посилення конкурентоспроможності продукції та послуг.

Анкету розміщено за посиланням: https://forms.gle/MiMqonfXJaftgapT7.

Звертаємо увагу, що опитування проводитиметься до 31 січня 2020 року.

Контактна особа в Міністерстві освіти і науки України – Двигун Оксана Валеріївна, тел.: 287-82-07; e-mail: dvyhun@mon.gov.ua.

Управління економіки
виконавчого комітету Обухівської міської ради

Коментарі