Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Транспортного податку сплачено 978,0 тис. гривень

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Обухівське управління повідомляє, що власники вартісних автомобілів протягом 2019 року сплатили до місцевих бюджетів території обслуговування Обухівського управління 978,0 тисяч гривень транспортного податку.

Таким чином, цього року громади отримали на 71,6 тисяч гривень більше транспортного податку проти аналогічного періоду 2018 року.

Однак, не зважаючи на це, громадяни, які мають у власності вартісні авто, нині боргують значні суми транспортного податку.

Наразі у переліку таких боржників місцевих бюджетів 25 громадян та підприємців – фізичних осіб.

Обухівське управління Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що своєчасно та у повному обсязі сплачувати податки, збори та митні платежів громадян зобов’язують ст. 67 Конституції України та ст.ст. 25, 38 Податкового кодексу України.

Тож, у разі ігнорування боржниками свого конституційного обов’язку фахівці ДПС в межах компетенції на підставі ст. 87 Податкового кодексу України звертатимуться до суду з позовами про стягнення податкового боргу.

Нагадуємо, що стягнення податкового боргу за рішенням суду здійснює державна виконавча служба відповідно до норм закону про виконавче провадження.

Обухівське управління

Коментарі