Територіальне управління Служби судової охорони у м. Києві та Київській області запрошує на роботу контролерів

310

12 грудня 2019 року в приміщенні Обухівської міськрайонної філії Київського ОЦЗ відбувся міні-ярмарок вакансій, де представники Територіального управління Служби судової охорони у м. Києві та Київській області здійснювали підбір претендентів на заміщенні вакантних посад контролерів I та II категорій, основним завданням яких є підтримання громадського порядку в судах, недопущення і припинення проявів неповаги до суду, охорона приміщень судів, органів та установ системи правосуддя, забезпечення в судах безпеки учасників судового процесу.

Представник Служби судової охорони Вечеренко Тамара розповіла про правила відбору громадян на службу, порядок проходження конкурсу. Особливу увагу акцентували на системі соціального захисту працівників. А це – гідна заробітна плата, додаткові грошові виплати, гарантована відпустка, речове забезпечення, можливість професійного розвитку та кар’єрного зростання тощо.

Всіх, хто зацікавився вакансіями, запросили на співбесіду в Територіальне управління Служби судової охорони у м. Києві та Київській області.

Коментарі