«ЖИТТЄВА КОМПЕТЕНЦІЯ»

239

Саме під такою назвою 09 грудня 2019 року фахівцями Обухівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості проведено інтерактивні профорієнтаційні уроки для учнів 9-А та 9-Б класів Академічного ліцею №1 міста Обухова. Метою даних заходів було сформувати в учнів поняття «життєва компетенція», а також набути навичок орієнтуватись в нестандартних життєвих ситуаціях.

Сьогоднішні уроки проходили в інтерактивній формі, яка є більш цікавішою для учнів. Для кращого засвоєння та закріплення інформації було проведено ряд цікавих вправ, а саме: гра «Комплімент», вправа «Що таке життєва компетенція?», «Співбесіда», «Життєва компетенція» та інші.

Під час проведення вправи «Життєва компетенція» підлітки набували навичок орієнтуватися в нестандартних життєвих ситуаціях: отримавши квитки з завданнями, кожен повинен був знайти вихід з описаної ситуації. Під час вправи «Співбесіда» одні учні були вступниками, а інші – членами приймальної комісії. Вступникам потрібно було обґрунтувати свій вибір коледжу чи ВИШу та довести, чому на дану спеціальність потрібно прийняти саме його.

На завершення заняття школярі підвели підсумки, поділилися, що корисне вони дізналися сьогодні, та отримали домашнє завдання: зареєструватися та пройти тестування під час зимових канікул на «Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри державної служби зайнятості» та в консультаційній мережі «Моя професія».

Коментарі