Працюємо на випередження: максимум зусиль, аби забезпечити працівників РДА роботою

332

03 грудня 2019 року фахівці Обухівської міськрайонної філії Київського ОЦЗ провели зустріч з працівниками райдержадміністрації та її структурних підрозділів, які попереджені про заплановане вивільнення.

Сніжана Назаренко, директор Обухівської МРФ КОЦЗ коротко охарактеризувала ситуацію на ринку праці та спектр послуг, які пропонує служба зайнятості. Вона наголосила, що фахівці служби зайнятості під час надання соціальних послуг забезпечать індивідуальний підхід кожній особі, що попереджена про вивільнення.

Наталя Дудар, завідувач сектору активної підтримки безробітних, проінформувала, що служба зайнятості докладе максимум зусиль, аби допомогти колегам влитися у нові трудові колективи. Мова йде про допомогу у складанні резюме, наданні групових та індивідуальних консультації та інше.

Наголосила, що усі працівники РДА, попереджені про вивільнення, будуть забезпечені якісним супроводом. Призначений кар’єрний радник безпосередньо з клієнтом складуть план працевлаштування, щоби підібрати прийнятну роботу. Враховуючи професійні знання, наміри, схильності та побажання краян та на основі проведених підготовчих заходів, серед яких – анкетування, первинне та поглиблене профілювання, профдіагностика, буде розроблена спеціальна стратегія працевлаштування.

Наталія Дудар проінформувала учасників заходу про перелік послуг, що надає служба зайнятості, про порядок реєстрації шукачів роботи в державній службі зайнятості, перелік необхідних документів для реєстрації як безробітного, умови призначення матеріального забезпечення на випадок безробіття. Розповіла про можливість проходження профнавчання за направленням служби зайнятості для здобуття нової професії чи підвищення кваліфікації, акцентувала увагу на важливості профорієнтаційної діагностики для планування подальшої кар’єри.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Катерина Покотилова, перелічила актуальні та перспективні вакансії, що є у базі даних служби зайнятості, а також зосередила увагу присутніх на пропозиціях роботи, отриманих з інших джерел, у томі числі з Інтернет- ресурсів.

Наостанок присутнім запропонували заповнити анкети для з’ясування особистих даних, очікувань, побажань, умінь, навичок, досвіду, щоби пошук роботи розпочався якомога швидше та завершився успішним працевлаштуванням.

Коментарі