Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ДО ПП «ОБУХІВМІСЬКВТОРРЕСУРСИ» ЗАВІТАЛА ДЕЛЕГАЦІЯ З ФІНЛЯНДІЇ

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

29 листопада до міста Обухів та ПП «Обухівміськвторресурси» вкотре завітала міжнародна делегація. До її складу увійшли: Посол Фінляндії в Україні пані Пяйві Маріт Лаіне, представники посольства, Голова представництва Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) в Україні пані Юлія Шевчук, представник компанії OPhi technologies Петрі Хейкінхеймо, генеральний директор компанії ТОВ «Карготек Україна» Купцов Володимир.

Візит став можливим завдяки тривалій історії співпраці фінських компаній та обухівського підприємства.

Під час зустрічі сторони обговорили не лише стан поточних справ у галузі поводження з відходами, а й подальші перспективи співробітництва з фінансовими інституціями та урядом Фінляндії у сфері енергозбереження та відходів. Досвід Фінляндії в цих питаннях є для нас досить цінним.

В той же час гості високо оцінили ступінь організації виробництва та їхні технологічні рішення, а також глибоке розуміння проблематики галузі з боку менеджмента підприємства та керівництва міста.

Ми готові й надалі поглиблювати та розвивати співпрацю з фінансовими корпораціями і компаніями Фінляндії.

Є велика кількість проектів, які можна вдало реалізувати спільними зусиллями з колегами з-за кордону на користь нашої громади.

Коментарі