Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ДЕВ’ЯТИКЛАСНИКАМ ПРО ТРЕТЮ СКЛАДОВУ ФОРМУЛИ ВИБОРУ ПРОФЕСІЇ

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Яку професію обрати? Куди піти вчитися? Здобувати вищу освіту взагалі чи ні? Ці питання хвилюють не тільки старшокласників, а й їхніх батьків. Відповіді на них знайти надзвичайно складно, адже сучасний світ професій багатогранний, потреби ринку праці постійно змінюються.

Щоб не помилитися та вірно обрати професійний шлях, існує формула вибору професії «Хочу-Можу-Треба», яка складається з трьох складових, врахувавши які можна обрати ідеальну професію. З першими двома складовими учні 9-А класу Академічного ліцею №1 імені А.С.Малишка міста Обухова ознайомилися на попередніх профорієнтаційних уроках. 18 листопада 2019 року фахівці Обухівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості продовжили роботу та провели інтерактивний урок на тему «Формула вибору професії. Складова «Треба».

Підлітки прослухали міні-лекцію про третю складову «Треба», детально розібрали та обговорили помилки, які можуть виникнути під час її використання. Дев’ятикласники охоче брали участь в інтерактивних вправах «Мої можу», «Барометр професій». Під час вправи «Мої наступні кроки» школярі дійшли висновку: зробити в майбутньому дійсно правильний професійний вибір потрібно так, щоб професія була до душі, щоб відповідала здібностям та нахилам, і щоб після навчального закладу була змога працювати та рости професійно.

На завершення заняття учні підвели підсумки, поділилися, що корисне вони дізналися сьогодні, та отримали домашнє завдання: зареєструватися та пройти тестування на «Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри державної служби зайнятості» та в консультаційній мережі «Моя професія». Це допоможе їм зробити ще один крок до правильного професійного вибору.

Коментарі