Конкурс «Кращий бренд Київської області»

356

З метою підвищення туристичного й інвестиційного потенціалу, а також покращення іміджу Київської області, оголошується старт конкурсу на найкращу концепцію туристичного бренду Київщини. Конкурс «Кращий бренд Київської області» проводиться ТОВ «СІ ЕФ СІ БІГ АЙДІАС» за підтримки Департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації.

До участі у конкурсі запрошуються усі талановиті особистості, креативні та дизайнерські студії, які бажають долучитися до покращення туристичної привабливості Київської області.

Концепція повинна бути орієнтована як на зовнішнього, так і внутрішнього споживача. Головний приз – всеукраїнське визнання як творця бренду Київщини та контракт у розмірі 250 тисяч гривень (Згідно умов конкурсу, частина премії має бути спрямована на створення брендбуку та виготовлення сувенірної промоатрибутики. Детальніше можна дізнатися у Положенні про конкурс).

Лише три обов’язкові умови, за яких заявку буде допущено до розгляду:
• Ідея бренду має бути авторською;
• Заявка містить ескіз логотипу та гасло (українською та англійською мовами) до нього;
• Заявка містить опис концепції бренду.

Конкурс стартує 11 листопада 2019 року. Заявки приймаються до 23:59 22 листопада 2019 року. Переможця буде оголошено вже 25 листопада. За потреби, переможцю буде надана фахова допомога в розробці брендбука туристичної Київщини, а організатори проведення конкурсу забезпечать якісне та вчасне виробництво предметів сувенірної промоатрибутики.

Надсилайте ваші творчі ідеї на електронну скриньку kyivregionbrand@gmail.com.
У разі виникнення питань звертайтеся за вищевказаним імейлом або телефоном +380663480072 (Віталій).

Управління економіки
виконавчого комітету Обухівської міської ради

Коментарі