«ДЖЕРЕЛА ІНФОРМАЦІЇ ПРО ПРОФЕСІЇ: ЯКИМИ КРАЩЕ КОРИСТУВАТИСЯ?»

346

Знайти відповідь на це запитання учням 8-Г класу Академічного ліцею №5 міста Обухова допомагали фахівці Обухівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості під час проведення 12 листопада 2019 року інтерактивного профорієнтаційного уроку на дану тему.

Урок проходив в інтерактивній формі. Восьмикласники обговорювали питання майбутнього професійного вибору та спільно дійшли висновку, що вибір професії дуже важливий і потрібно добре ознайомитися з нею перед тим, як остаточно визначитись.

Підлітки охоче брали участь у інтерактивній вправі «Джерела інформації про професії».

Вони поділилися на 5 груп, кожна з яких намагалася презентувати якнайбільше джерел, та грамотно доповнювали відповіді один одного. Вправа «Чому Я?» розділила думки школярів, але все ж дійшли до спільного висновку, що обирати собі спеціальність вони повинні самі, звичайно прислухаючись до думки рідних, але остаточно вирішувати тільки їм самим.

Проведений захід допоміг учням не тільки ознайомитися з новими джерелами інформації про професії, а й самостійно визначити переваги та недоліки кожного з них. Сподіваємось, отримана інформація допоможе учням більш свідомо підходити до вибору професії в майбутньому.

Відділ організації профорієнтації КОЦЗ

 

Коментарі