Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ШКОЛЯРІ ОБУХОВА ЗМАГАЛИСЯ У КВК «ОБЕРИ МАЙБУТНЄ»

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Часто можна зустріти людину, у якої немає бажання йти на роботу, але це не означає, що ця людина ледача. Скоріш за все вона вибрала не ту професію, яка б відповідала її покликанню. Тому профорієнтаційна робота служби зайнятості направлена саме на те, щоб допомогти школярам вибрати правильний напрямок майбутнього навчання, врахувавши потреби сьогоднішнього ринку праці.

Одним із таких профорієнтаційних заходів є змагально-мотиваційний конкурс «Обери майбутнє», який дає можливість школярам у формі гри розкрити специфіку професій, можливість висловити своє бачення тієї чи іншої професії, продемонструвати власний підхід до опанування нею.

Обухівською міськрайонною філією Київського обласного центру зайнятості спільно з управлінням освіти виконавчого комітету Обухівської міської ради та Обухівським міським центром творчості дітей, юнацтва та молоді «Романтик» 08 листопада 2019 року проведено відбірковий етап КВК «Обери майбутнє» серед загальноосвітніх шкіл міста Обухова. У змаганні взяли участь п’ять команд: «Панянки» (Академічний ліцей №1 ім. А.С.Малишка), «Світлячки» (Академічний ліцей №2), «RED BULL» (Академічний ліцей №4), «DURACELL» (Академічний ліцей №5) та «Лідери» (Академічний ліцей ім. В.Мельника).

Усі команди творчо підійшли до підготовки, продемонстрували винахідливість та кмітливість у всіх трьох конкурсах: «Візитівка», «Музичний конкурс» та «Конкурс капітанів». Ще з першого конкурсу намітилася трійка лідерів, які завзято змагалися за перемогу. У гумористичній формі команди представили професії лікаря, вихователя, офіціанта, пекаря, кухаря та вчителя. При оцінці того чи іншого номеру журі враховувало перш за все обізнаність учасників у сфері професій, які презентуються, оригінальність, гумор, підтримку позитивного іміджу робітничих професій.

Нелегко довелось компетентному журі у визначенні переможця серед команд, та все ж переможцем конкурсу визнано команду «DURACELL» Академічного ліцею №5, яка продовжить далі боротьбу за перемогу у півфінальній грі. Усі команди-учасниці КВК «Обери майбутнє» отримали грамоти, а команда-переможець ще й подарунковий сертифікат від служби зайнятості.

Хочемо подякувати всім командам за подаровані приємні емоції та яскраві враження від гри, а команді «DURACELL» побажаємо впевнено йти до перемоги у півфінальній грі!

Коментарі