До уваги споживачів, які мають пільги на житлово-комунальні послуги!

Звертаємо увагу, що з 01.10.2019 року пільги на житлово-комунальні послуги надаються у грошовій формі.

З жовтня місяця суми пільг розраховує управління соціального захисту населення.

Паралельно функціонують дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова.

Безготівкова форма – розраховані управлінням суми пільг перераховуються АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика. Пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перераховує надавачу послуг АТ «Ощадбанк». За наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі.

Наголошуємо, що суми нарахованих пільг за жовтень місяць будуть відображені в розрахунках за послуги надавачів комунальних послуг в листопаді.

Готівкова форма – пільговикам, які до 15 жовтня подали заяву до управління соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі на зазначений у заяві розрахунковий рахунок банку.

У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю.

Платежі за надані житлово-комунальні послуги нараховуються у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику.

Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року.

У такому разі рекомендуємо звернутися до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: м. Обухів, вул. Каштанова 13, корп.1, каб. 10, або зателефонувати на номером телефону 04572 6-43-20.

Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці.

Коментарі