Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Відпрацювання Нещерівського сільського округу

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

1 листопада інспекторський склад Обухівського району провів профілактичне відпрацювання Нещерівського сульського округу.

Зокрема, рятувальники пояснили, як безпечно користуватися опалювальними приладами, розповіли, чому не можна розміщувати легкозаймисті речі поблизу обігрівачів, сушити одяг за допомогою газової плити, вказали, чим загрожує перевантаження електромережі внаслідок одночасного ввімкнення великої кількості приладів.

Під час заходу рятувальники звернули увагу на виникнення пожеж через необережне поводження з вогнем, розповіли мешканцям, що для уникнення загорянь, збереження свого життя та майна, необхідно не тільки знати, а й неухильно дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки. Серед найпоширеніших причин виникнення пожеж у домоволодіннях є перевантаження електромережі, несправність цих приладів, також несправність газового обладнання і куріння у ліжку.

Під час опалювального сезону гостро постає проблема пожежної безпеки при використанні обігрівальних приладів. Особливо це стосується пічного опалення, яке мешканці не завжди правильно експлуатують.

Громадяни отримали від рятувальників тематичні листівки з основними правилами пожежної безпеки.

Обухівський РС ГУ ДСНС

Коментарі