Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Уряд визнав спроможними ще 10 об’єднаних територіальних громад

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

16 жовтня 2019 року Уряд прийняв розпорядження «Про визнання спроможними об’єднаних територіальних громад», яким визнав спроможними об’єднані територіальні громади Вінницької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Хмельницької та Черкаської областей. Позицію Асоціації міст України на засіданні представляв Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.

Асоціація міст України вітає Літинську, Долинську, Богуславську, Петрівську, Новоселівську, Бугаївську, Степанську, Липоводолинську, Плужненську та Драбівську територіальні громади.

Це громади, в яких перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ і відповідних сільських, селищних, міських голів відбулися 30 червня 2019 року та які раніше не було визнано спроможними.

Асоціація міст України наголошувала на невідкладності визнання спроможними громад, вибори до яких відбулися 30 червня 2019 і з листом зверталася до Міністра розвитку громад та територій України Альони Бабак (Читати лист). Зокрема, у листі зазначено, що визнання громад спроможними потребує термінового врегулювання у зв’язку з формуванням проєкту держаного бюджету на 2020 рік та включення бюджетів громад до переліку таких, які матимуть прямі взаємовідносини з державним бюджетом, починаючи з наступного бюджетного періоду.

Отже, зазначене розпорядження забезпечить реалізацію частини першої статті 8 1 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» щодо приєднання суміжних сільських, селищних територіальних громад, які відповідно до перспективного плану формування територій громад Автономної Республіки Крим, області належать до цієї об’єднаної територіальної громади, до об’єднаної територіальної громади, яка визнана спроможною відповідно до частини четвертої статті 9 цього Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Також до кінця року ще можливе визнання спроможними громад, робота в цьому напрямку продовжується.

Більше інформаці на сайті Асоціації міст України:

http://www.auc.org.ua/novyna/uryad-vyznav-spromozhnymy-shche-10-obyednanyh-terytorialnyh-gromad

Коментарі