Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ВОСЬМИКЛАСНИКАМ ПРО «ДЖЕРЕЛА ІНФОРМАЦІЇ ПРО ПРОФЕСІЇ»

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

10 жовтня 2019 року фахівці Обухівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості провели інтерактивний профорієнтаційний урок на тему «Джерела інформації про професії» для учнів 8 класу Академічного ліцею №4 міста Обухова. Метою даного заходу було розширити знання школярів про джерела інформації про професії та навчити користуватися ними самостійно.

Урок проходив в інтерактивній формі. Восьмикласники обговорювали питання в міні-дискусії. Фахівець з профорієнтації Каріна Сільченкова наголосила школярам, що вибір професії дуже важливий і потрібно добре ознайомитися з нею перед тим, як робити один з найважливіших кроків у житті. Підлітки охоче брали участь у інтерактивній вправі «Джерела інформації про професії». Вони поділилися на 5 груп, рішуче змагалися за перемогу і грамотно доповнювали відповіді один-одного. Вправа «Чому Я?» розділила думки школярів, але все ж дійшли до спільного висновку, що обирати собі спеціальність вони повинні самі, звичайно прислухаючись до думки рідних, але вирішувати тільки їм самим.

Проведений захід допоміг учням не тільки ознайомитися з новими джерелами про професії, а й самостійно визначити переваги та недоліки кожного джерела. Сподіваємось, отримана інформація допоможе учням більш свідомо підходити до вибору майбутньої професії.

Відділ організації профорієнтації КОЦЗ

Коментарі