Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Виїзні прийоми в пунктах обслуговування громадян Обухівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

8-10 жовтня 2019 року згідно оновлених графіків роботи пунктів обслуговування громадян Обухівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області спеціалістом відділу О. Кравченко проведено 3 виїзні прийоми в м. Українка, прийнято – 36 осіб, 1 прийом до пенсіонера з особливими потребами, оформлено запит паперової справи з іншої області в зв’язку з переїздом на постійне місце проживання до м. Українки.

9 жовтня 2019 року спеціалістом відділу Н. Гайвак проведено 1 виїзний прийом в пункті обслуговування громадян с. Підгірці, прийнято – 7 осіб.

Питання на прийомах стосувалися перерахунку пенсій, видача довідок про розмір пенсії (доходи), прийнято заяви на виготовлення пенсійних посвідчень , оформлення запитів на перевід пенсійної справи з інших районів та інші консультації по питаннях пенсійного забезпечення.

Коментарі