НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ НАШИМ ЗАХИСНИКАМ!

354

14 жовтня – значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюванням серця мільйонів громадян нашої країни.

Саме в цей день захисники нашої Батьківщини приймають святкові поздоровлення з Днем захисника України, і я з великим задоволенням приєднуюся до поздоровлень.

Це свято звитяги українського лицарства, а також день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет та незалежність України.

До цього дня ми йшли довгим і тернистим шляхом. Нагальна потреба у такому загальнодержавному святі і саме цього дня особливо гостро постала після російської анексії Криму та початку воєнних дій на території Донецької та Луганської областей.

Одвічно справжніми і непідробними залишаються військова честь і гідність воїнів-захисників Вітчизни. Ми безмежно вдячні вам за те, що тримаєте оборону на сході країни. З великою пошаною вклоняємося усім Героям, яких втратили у цій війні. Пам’ять про них завжди буде відлунювати болем у наших серцях.

У цей величний день, 14 жовтня в Україні традиційно відзначається ще декілька важливих свят: День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та день створення УПА.

З давніх-давен Богородиця була покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань.

Дорогі захисники, прийміть щирі вітання з цими святами.

Від усієї душі бажаю вам сили і твердості духу, енергії та оптимізму, благополуччя та надійного тилу в родині. Нехай і в мирний час у вашому житті знаходиться місце для шляхетних вчинків і подвигів, сміливості і перемог!

Будьте завжди справжніми чоловіками – сильними, мудрими і добрими, які вміють однаково надійно тримати в руках як зброю, так і щастя своїх рідних!

Слава захисникам! Слава Україні! Слава Нації!

З повагою, Обухівський міський голова Олександр Левченко

Коментарі