Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ НАШИМ ЗАХИСНИКАМ!

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

14 жовтня – значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюванням серця мільйонів громадян нашої країни.

Саме в цей день захисники нашої Батьківщини приймають святкові поздоровлення з Днем захисника України, і я з великим задоволенням приєднуюся до поздоровлень.

Це свято звитяги українського лицарства, а також день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет та незалежність України.

До цього дня ми йшли довгим і тернистим шляхом. Нагальна потреба у такому загальнодержавному святі і саме цього дня особливо гостро постала після російської анексії Криму та початку воєнних дій на території Донецької та Луганської областей.

Одвічно справжніми і непідробними залишаються військова честь і гідність воїнів-захисників Вітчизни. Ми безмежно вдячні вам за те, що тримаєте оборону на сході країни. З великою пошаною вклоняємося усім Героям, яких втратили у цій війні. Пам’ять про них завжди буде відлунювати болем у наших серцях.

У цей величний день, 14 жовтня в Україні традиційно відзначається ще декілька важливих свят: День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та день створення УПА.

З давніх-давен Богородиця була покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань.

Дорогі захисники, прийміть щирі вітання з цими святами.

Від усієї душі бажаю вам сили і твердості духу, енергії та оптимізму, благополуччя та надійного тилу в родині. Нехай і в мирний час у вашому житті знаходиться місце для шляхетних вчинків і подвигів, сміливості і перемог!

Будьте завжди справжніми чоловіками – сильними, мудрими і добрими, які вміють однаково надійно тримати в руках як зброю, так і щастя своїх рідних!

Слава захисникам! Слава Україні! Слава Нації!

З повагою, Обухівський міський голова Олександр Левченко

Коментарі