Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Практикум (тренінг) в Обухівському управлінні ГУ ДПС у Київській області

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

10 жовтня 2019 в Обухівському управлінні ГУ ДПС у Київській області відбувся черговий практикум (тренінг), ключовою темою якого було ознайомлення платників податків з електронними сервісами органів ДПС, – з їх різноманіттям та можливостями.

Практикум відкрила в.о. начальника Обухівського управління ГУ ДПС у Київській області Світлана ДУБЕНЕЦЬ, яка наголосила, що значна частина платників податків вже знайома та успішно використовує сервіс подання звітності в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису, проте на офіційному веб-порталі ДПС існує велика кількість інших сервісів і завдання цього практикуму (тренінгу) полягає в ознайомленні його учасників із основними з них та проведення практичного заняття по роботі з електронними сервісами.

Спеціаліст інформаційних технологій Обухівського управління ГУ ДПС у Київській області Дмитро ЯКОВИШИН інформував учасників семінару про функціонування сервісів «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», «Інформація про максимальні роздрібні ціни», «Реєстр індивідуальних податкових консультацій», «Система обліку публічної інформації» та розширив їх знання про можливості «Електронного кабінету».

Акцентував увагу на поданні податкової звітності в електронному вигляді, інформувавши про перелік реєстраційних документів необхідних для отримання послуг електронного цифрового підпису.

Також Дмитро ЯКОВИШИН провів з платниками податків практичні заняття та надав відповіді на запитання присутніх.

Учасники практикуму дякували працівникам управління за отриману інформацію та навички у роботі, здобуті під час проведення практикуму (тренінгу).

Обухівське управління

Коментарі