Дорогі працівники освіти, ветерани педагогічної праці та молоді педагоги!

287

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем вчителя!

Щодня ви вкладаєте свої знання і життєвий досвід в розвиток нового покоління, навчаючи його творчо мислити, приймати рішення, відповідати на реалії сучасного життя, що так стрімко розвивається. Обраний вами професійний шлях є досить непростим, відповідальним і почесним. І хоча результати вкладеної праці педагога не є швидкими чи одразу помітними, вплив її на подальше життя кожної дитини є беззаперечним та неоціненним.

Якими виростуть наші діти, яке суспільство вони будуватимуть, які моральні цінності будуть сповідувати, багато в чому залежить від таланту і особистості вчителя.

Учитель в усі часи залишається надійним джерелом знань, опорою та авторитетом для багатьох, хто дійсно може оцінити цей нелегкий труд і велику відповідальність, яка лягає на педагога. І напевно, годі шукати більш благороднішої професії, аніж учитель.

Отож, напередодні цього хорошого свята, прийміть найтепліші побажання міцного здоров’я, добра, щастя, домашнього затишку та благополуччя. Нехай добрі та вдячні слова і емоції ваших учнів зігрівають вам серця. Натхнення, невичерпної енергії та успіхів у всіх справах і починаннях!

Гарного настрою кожного дня!

З повагою Обухівський міський голова Олександр Левченко

Коментарі