Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Дорогі працівники освіти, ветерани педагогічної праці та молоді педагоги!

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем вчителя!

Щодня ви вкладаєте свої знання і життєвий досвід в розвиток нового покоління, навчаючи його творчо мислити, приймати рішення, відповідати на реалії сучасного життя, що так стрімко розвивається. Обраний вами професійний шлях є досить непростим, відповідальним і почесним. І хоча результати вкладеної праці педагога не є швидкими чи одразу помітними, вплив її на подальше життя кожної дитини є беззаперечним та неоціненним.

Якими виростуть наші діти, яке суспільство вони будуватимуть, які моральні цінності будуть сповідувати, багато в чому залежить від таланту і особистості вчителя.

Учитель в усі часи залишається надійним джерелом знань, опорою та авторитетом для багатьох, хто дійсно може оцінити цей нелегкий труд і велику відповідальність, яка лягає на педагога. І напевно, годі шукати більш благороднішої професії, аніж учитель.

Отож, напередодні цього хорошого свята, прийміть найтепліші побажання міцного здоров’я, добра, щастя, домашнього затишку та благополуччя. Нехай добрі та вдячні слова і емоції ваших учнів зігрівають вам серця. Натхнення, невичерпної енергії та успіхів у всіх справах і починаннях!

Гарного настрою кожного дня!

З повагою Обухівський міський голова Олександр Левченко

Коментарі