Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Обухівської міської ради інформує

377

Інформація
для пільговиків, які мешкають на території
Обухівської міської об’єднаної територіальної громади !!!

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Обухівської міської ради (далі – Управління) інформує, що постановою Кабінету Міністрів України від 14 серпня 2019 № 807 внесено зміни до Постанови КМУ від 17.04.2019 року № 373 «Деякі питання надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі», якими визначено, що з 1 жовтня 2019 року виплата передбачених законодавством пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій готівковій формі має здійснюватися Управлінням, шляхом перерахування коштів на рахунок громадянина, відкритий за його заявою у відділенні АТ «Ощадбанк» або через виплатні об’єкти ПАТ «Укрпошта».

Водночас, зазначеними змінами передбачено, що за заявою пільговика, поданою структурному підрозділу з питань захисту населення до 15 жовтня (15 травня), у якій зазначаються виплатні реквізити, виплата пільги у грошовій готівковій формі буде здійснюватися з початку опалювального (неопалювального ) сезону.

Тому, звертаємо увагу громадян – пільговиків, які бажають отримувати пільги у грошовій готівковій формі з початку опалювального сезону, що ви маєте змогу до 15 жовтня звернутися до Управління за адресою: м. Обухів, вул. Каштанова, 13, корп. 1 каб. № 10 з відповідною заявою.

У випадку виникнення запитань пропонуємо також звертатися за тел. (04572) 6-43-20.

Коментарі