Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНЕ МІСТО! ЗІ СВЯТОМ, ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

День міста – прекрасний привід вкотре зізнатися в любові рідному Обухову, згадати, за що ми його цінуємо та пишаємося ним. Це дійсно особливе свято, свято для всіх, хто тут народився та виріс, хто приїхав, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією.

Маючи вже досить поважний вік – 657 років від першої згадки в історії нашого краю, Обухів наповнився тим самобутнім духом, в якому поєдналися і спокій сивої давнини, і стрімкий потік сучасного життя.

Найбільшою гордістю нашого міста є його мешканці. Усі досягнення, здобутки, надбання, якими багате наше місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців.

Нещодавно одне з мальовничих сіл Обухівського району – Нещерів, прийняло історичне рішення про приєднання до міста Обухів, що дало можливість створити Обухівську об’єднану територіальну громаду, до якої також входять села Таценки та Ленди.

Я щиро цьому радий і маю велику надію на те, що село процвітатиме і матиме усі можливості для свого подальшого розвитку. А Обухів усією громадою буде цьому сприяти.

День міста – це і день пам’яті тих, хто віддав своє життя заради майбутнього прийдешніх поколінь і ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх загиблих Героїв – сьогодення та минулого.

Дякую кожному мешканцю за підтримку та небайдужість до долі рідного міста. Це спонукає рухатися вперед та долати усі перешкоди на шляху до успіху.

Щиросердно вітаю усіх зі святом! Від усієї душі хочу побажати, щоб ми були дружні і єдині, щоб наші старання, прагнення, сили і надії допомагали розвиватися та процвітати нашому місту і усій Обухівській громаді.

Нехай кожен відчує себе щасливим в особистому житті, успішним у своїй справі та професійній діяльності.

Здоров’я, миру і добра. Зі святом!

З повагою, Обухівський міський голова Олександр Левченко

Коментарі