Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ШАНОВНІ ПЕДАГОГИ, УЧНІ ТА БАТЬКИ!

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Ось і знову прийшло до нас чудове свято – День Знань.

В усіх ліцеях міста пролунали Перші Дзвінки, які ознаменували собою початок нового 2019-2020 навчального року.

Дорогі друзі, вітаю вас!

Сьогодні ви знову зустрілися зі своїми вчителями, учнями, однокласниками. І мені здається, що ця зустріч була хвилюючою та насиченою. А для першокласників, і взагалі, незабутньою.

Ви прийшли в красиві ошатні заклади, оновлені класи та майданчики.

Не одна велика команда працювала для того, щоб все було підготовлено до навчального процесу в усіх освітніх та дошкільних закладах міста. І продовжують працювати в деяких закладах, аби повністю здійснити задумане.

Хочеться побажати, щоб оточуюче вас середовище оновлених навчальних закладів спонукало здобувати знання, надихало та піднімало настрій – і вихованцям, і педагогам. Адже хороші умови для навчання беззаперечно сприяють цьому.

Зичу маленьким першокласникам, які несміливо переступили поріг школи, завжди залишайтеся допитливими, отримуйте позитивний досвід від спілкування і навчання.

Майбутнім випускникам бажаю натхнення та енергії, берегти хороший спомин про шкільні роки та вміло використати здобуті знання в подальшому.

Усім бажаю міцного здоров’я, творчого підходу до вирішення будь-яких справ, нескінченного ентузіазму, радості та нових здобутків!

Щасти вам!

З повагою
Обухівський міський голова Олександр Левченко

Коментарі