Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Робота комісії по призначенню пільг, субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

29.08.2019 року в приміщенні управління соціального захисту населення виконавчого комітету Обухівської міської ради відбулося чергове засідання комісії з питань призначення субсидій, пільг та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам під головуванням заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Обухівської міської ради – В. Рогози.

Призначено субсидію по 14 заявах, надані пільги багатодітній родині за фактичним місцем проживання, прийняті позитивні рішення щодо призначення (відновлення) 1 пенсійної виплати та 39 адресних допомог на проживання внутрішньо переміщеним особам.

Представником Обухівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Н. Василишиною надано роз’яснення щодо нового онлайн сервісу Веб-порталу Пенсійного фонду України – призначення пенсії в «один дотик». Сервіс призначення пенсії в «один дотик» є однією із складових частин системи надання послуг у сфері пенсійного забезпечення в електронній формі («Е-ПЕНСІЯ), що реалізується Пенсійним фондом України і включає заходи з переведення в електронну форму надання послуг та організацію обміну даними з державними реєстрами для зменшення паперового документообігу при наданні послуг.

Сервіс передбачає:

подання документів для призначення пенсії дистанційно в електронному вигляді (заява та скановані копії документів, завірені електронним підписом);

після прийняття рішення про призначення пенсії повідомлення про необхідність звернення до сервісного центру за отриманням пенсійного посвідчення.

Коментарі