Робота комісії по призначенню пільг, субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

290

29.08.2019 року в приміщенні управління соціального захисту населення виконавчого комітету Обухівської міської ради відбулося чергове засідання комісії з питань призначення субсидій, пільг та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам під головуванням заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Обухівської міської ради – В. Рогози.

Призначено субсидію по 14 заявах, надані пільги багатодітній родині за фактичним місцем проживання, прийняті позитивні рішення щодо призначення (відновлення) 1 пенсійної виплати та 39 адресних допомог на проживання внутрішньо переміщеним особам.

Представником Обухівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Н. Василишиною надано роз’яснення щодо нового онлайн сервісу Веб-порталу Пенсійного фонду України – призначення пенсії в «один дотик». Сервіс призначення пенсії в «один дотик» є однією із складових частин системи надання послуг у сфері пенсійного забезпечення в електронній формі («Е-ПЕНСІЯ), що реалізується Пенсійним фондом України і включає заходи з переведення в електронну форму надання послуг та організацію обміну даними з державними реєстрами для зменшення паперового документообігу при наданні послуг.

Сервіс передбачає:

подання документів для призначення пенсії дистанційно в електронному вигляді (заява та скановані копії документів, завірені електронним підписом);

після прийняття рішення про призначення пенсії повідомлення про необхідність звернення до сервісного центру за отриманням пенсійного посвідчення.

Коментарі