Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Оприлюднення громадських обговорень щодо пропозицій та зауважень до проекту генерального плану с. Ленди Обухівської міської ради Київської області

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print
н/п ПІП Основні зауваження   Дата надходження
1 Семененко Андрій Володимирович

 

08700

Обухівська міська рада,

село Ленди, вулиця Сонячна,39

 

Мене, як власника земельної ділянки в селі Ленди хвилює питання будівництва дороги по приватним земельним ділянкам. Користуючись нагодую, надаю свої заперечення щодо запланованої дороги у генеральному плані села Ленди.

Правові, економічні, організаційні та соціальні засади забезпечення функціонування автомобільних доріг, їх будівництва, реконструкції, ремонту та утримання визначено, в першу чергу Законом України “Про автомобільні дороги”, а також законами України “Про дорожній рух”, “Про інвестиційну діяльність”, “Про концесії на будівництво та експлуатацію автомобільних доріг” та іншими актами законодавства.

Будівництву автомобільної дороги передує ряд обов’язкових етапів, що починається з вибору земельної ділянки для її розміщення.

Порядок вибору земельних ділянок та погодження питань, пов’язаних з вилученням (викупом) та вибором земельних ділянок для розміщення об’єктів, врегульовано Земельним кодексом та постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2004 року № 427 “Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів”.

1.      Відповідно до частин першої та другої статті 151 Земельного кодексу України особи, зацікавлені у вилученні (викупі), виборі земельних ділянок, зобов’язані погодити з власниками землі і землекористувачами, згідно з їх повноваженнями, розміри земельних ділянок, передбачені для вилучення (викупу), умови їх вилучення (викупу), а також розміри земельної ділянки, передбачені для її передачі (надання), умови її передачі (надання) з урахуванням комплексного розвитку території, який би забезпечував нормальне функціонування на цій ділянці і прилеглих територіях усіх об’єктів та умови проживання населення і охорону довкілля.

Враховуючи вищезазначене, я,  як власник земельної ділянки по вулиці Сонячна,39 у селі Ленди – категорично заперечую щодо розташування автомобільної дороги в генеральному плані села. Це порушує мої особисті майнові права і майнові права мешканців села.  

Коментарі