Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Про заходи щодо реалізації “Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки”

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

На території Обухівської міської ради за І-ІІ квартал 2019 року була проведена низка заходів щодо реалізації “Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки”.

У рамках проведення інформаційно-роз’яснювальних кампаній на теми: “НАТО-Україна. Безпека. Захист. Стабільність” у освітніх закладах міста було організовано й проведено тематичні виставки матеріалів, бліц-опитування, години спілкування “День Європи в Україні”, години спілкування “День Європи в Україні”, підготовлена книжкові тематичні виставки “Європа-наш спільний дім”, “Вулицями Європи”, були проведені “Веселі перерви” (ігри країн Європи), проводилися заочні інтернет — подорожі по країнам Європи “Віртуальна Європа” для учнівської молоді, було організовано Дні національних культур європейських країн.

У бібліотечних закладах міста бібліотекарями створені інформаційцні куточки щодо питань євроатлантичної інтеграції, протягом звітного періоду проводились бесіди – обговорення, інформаційні години, інтернет-перегляди, вікторини, оформлені тематичні полички “Україна на шляху до Європи”, “Україна на шляху євроінтеграції”, організовано тематичні викладки матеріалів “Україна-Європа: спільне майбутнє”, «НАТО. Що Ви знаєте про євроатлантичну інтеграцію України», бесіди-спілкування “Ми і Європа”, інформаційни бесіди “Молодь крокує у Європу!”, «Європа і Україна — співробітництво у сфері розвитку», години спілкування “Європейський вибір українського народу”, «Єдина духом європейська Україна”, проведено літературно-музичну композицію “Україна — єдина!”.

У рамках проведення інформаційно-роз’яснювальних кампаній на тему:

“Співробітництво Україна — НАТО як каталізатор реформ” у закладах культури та бібліотечних закладах міста були проведені години інформування “Спільні цінності та спільна історія усіх націй континенту””, “День Європи”, “Міжнародний день волонтера”, радіопередачі “Євроінтеграція-сила можливостей єдиних енергосистем”, “Європейські надбання як зразок демократії для України”, «До Європи — разом: аспекти формування європейського простору України», “Шляхи європейського розвитку України”, бесіди-роздуми “Україна-сучасна, демократична країна. Співпраця з країнами ЄС”, проведено вікторину “Перевір свої знання про ЄС”, оформлено виставку – подорож “Мандри книжковим світом Європи” та проведено круглий стіл “Ввічливість на кожен день – форми європейського етикету”.

Коментарі