Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Тематичний семінар на тему «Реалізація права на податкову знижку»

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Семінар на тему «Реалізація права на податкову знижку» відбувся в Богуславській ДПІ Обухівського управління ГУ ДФС у Київській області, який проводила начальник Богуславської ДПІ Підопригора Вікторія Василівна.

Під час семінару було наголошено, що платник податку може скористатись правом на отримання податкової знижки, пов’язаної з навчанням члена сім’ї першого ступеня споріднення, незалежно від того чи одержує такий член сім’ї заробітну плату.

З метою використання права на податкову знижку достатньо подати до податкового органу за місцем податкової адреси (реєстрації) декларацію про майновий стан і доходи та копії підтверджуючих документів.

Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року.

Учасники семінару відмітили важливість володіння знаннями щодо змін у податковому законодавстві, зауваживши, що це дає їм можливість правильно й ефективно організовувати власну діяльність.

Обухівське управління

Коментарі