Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

СУМУЄМО ТА СПІВЧУВАЄМО

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

28 липня на 59-му році життя після тривалої хвороби перестало битися серце великої людини, талановитого керівника – Баска Віталія Олександровича, генерального директора ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат».

Обухівський міський голова Олександр Левченко та колектив міської ради висловлюють глибоку скорботу та щирі слова співчуття його рідним та близьким.

Віталій Олександрович був зразком яскравої й талановитої особистості, досвідченим керівником та фахівцем своєї справи, людиною, яка весь час перебувала у творчому пошуку і не зупинялася на досягнутому. Свою трудову діяльність він розпочав на комбінаті у 2008 році та понад дев’ять років беззмінно очолював підприємство на посаді генерального директора.

Завдяки його наполегливій праці та організаторським здібностям, спрямованим на зростання авторитету підприємства, комбінат працює стабільно і стало тримає позицію флагмана целюлозно-паперової промисловості України.

Віталій Олександрович запам’ятався тим, хто його знав, людиною відповідальною, інтелігентною, розважливою та справедливою. У роботі він щедро ділився своїм досвідом, допомагав людям, завжди був відкритий та мав незаперечний авторитет серед колег і однодумців.

Низько схиляємо голову перед його відходом у вічність.

Світла і вічна пам’ять!

Коментарі