Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

В місті Обухів планується нове будівництво житлового комплексу із вбудовано-прибудованими об’єктами громадського призначення

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Зараз тривають громадські слухання щодо врахування громадських інтересів до проекту містобудівної документації – “Детального плана території” на земельну ділянку за адресою: вул. Миру, в районі будинку №1, м. Обухів, які тривають з 29 червня по 30 липня 2019 року (включно).

Дане повідомлення опубліковано в місцевих засобах інформації та на офіційному сайті Обухівської міської ради. Ділянка 1,08 га знаходиться в північній частині міста, поруч із в’їздом у місто Обухів, збоку Києва, у житловому районі, який представлено існуючою житловою забудовою 1955-85рр. із розвиненою інфраструктурою.

Новий проект передбачає багатофункціональний комплекс у складі якого планується житлові будинки, розміщені в напрямку пониження рельєфу, формуючі каскадну забудову, яка повторює і підкреслює характер існуючого рельєфу. Вздовж вулиці Миру комплекс представлено забудовою від 4-х до 15-ти поверхів, яка з планувальної точки зору повторює радіально сформовану ділянку вздовж проїжджої частини вулиці.

Проект включає 4-ри житлові секції з висотністю 14-16 поверхів, стилобатну частину вбудовану у рельєф, де розміщується підземний паркінг та торгова зона (продуктовий супермаркет).

Тут передбачається громадські заклади для обслуговування населення міста, в тому числі мешканців житлової групи будинків – дитячій центр розвитку дитини, фізкультурно-оздоровчі приміщення, торгово-розважальний центр з малим залом кінотеатру, офісні приміщення та готель до 20 номерів, заклади громадського харчування.

Компактне функціональне зонування об’єктів соціальної та торгівельної інфраструктури має забезпечити ліпший комфорт проживання і забезпечення населення усім необхідним. Поруч з комплексом існують зелені насадження загального користування.

Забудовники планують разом із комплексом створити паркову зону для прогулянок і тихого відпочинку, привести благоустрій прилеглої території у комфортний стан для населення.

Розташування об’єкту та особливості рельєфу на в’їзді в місто, вимагає від архітекторів особливу і цікаву архітектуру, належну транспортно-пішохідну інфраструктуру, безпечну і корисну для населення. Створення такого об’єкту на в’їзді міста має стати її візитівкою м. Обухів.

Коментарі