Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

До Обухівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості завітали представники відділу комплектування військовослужбовців за контрактом Національної Гвардії України

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

10 липня 2019 року до Обухівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості завітали представники відділу комплектування військовослужбовців за контрактом  Національної  Гвардії України з метою вирішення питання укомплектування вакантних посад.

Під час зустрічі представники Національної гвардії України розповіли про правила відбору громадян на військову службу за контрактом, порядок її проходження та перспективи. Особливу увагу акцентували на тому, що сьогодні створена та постійно вдосконалюється гнучка система соціального захисту військовослужбовців-контрактників. А це – гідна заробітна плата, гарантована відпустка, медичне обслуговування, харчування, забезпечення одягом.

В результаті зустрічі досягнуто домовленості щодо участі представників Національної Гвардії у семінарах з орієнтації на військову службу, які проходять в центрі зайнятості щоп’ятниці, та запропоновано проведення міні-ярмарку у серпні поточного року.

Коментарі