Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Обухівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області інформує

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Шановні підприємці !!!!!!!

з 01 січня 2017 року фізичні особи – підприємці, які перебувають на загальній системі оподаткування та особи, які провадять незалежну професійну діяльність, у разі якщо такими платниками не отримано дохід (прибуток) у звітному році або окремому місяці звітного року, зобов’язані самостійно визначити базу нарахуванню, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої Законом № 2464. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску ( у 2017 році – 704 грн. на місяць, з 01.01.2018 року – 819,06 грн., з 01.01.2019 року мінімальна заробітна плата становить 4173,00 грн., єдиний соціальний внесок в розмірі не меншому ніж 22% від мінімальної зарплати складає 918, 06 грн).

Для фізичних осіб, які обрали спрощену систему оподаткування, зобов’язані самостійно визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої цим Законом. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.

Для зарахування періодів здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу як повний місяць, необхідно сплатити за місяць єдиний внесок в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

Прохання обов’язково звернутись до Обухівського управління ГУ ДФС у Київській області для вияснення сум заборгованості зі сплати ЄСВ, фізичним особам – підприємцям, які не ведуть підприємницьку діяльність та тим, які припинили свою діяльність у Державного реєстратора.

адреса: м. Обухів, вул. Каштанова, 20 або зателефонувати (04572)70923
(04572)65491

Коментарі