Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Мобільний центр професійної орієнтації – знову в «Дніпрі»

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Літо – пора відпочинку, який повинен бути не тільки приємним, але й корисним. Щоб допомогти школярам зорієнтуватися у світі професій, забезпечити цікаве, пізнавальне дозвілля, фахівці Обухівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості 26 червня 2019 року завітали в гості до дитячого оздоровчого центру «Дніпро» з мобільним центром професійної орієнтації та провели профорієнтаційний захід «Сто професій – сто доріг» для 4 загонів дітей середнього та старшого шкільного віку.

В світі існує майже 50 тисяч професій, з них в Україні – близько 10 тисяч. Не розгубитися в такому різноманітті дуже нелегко. Правильно визначитись з професійним майбутнім, привити пошану до будь-якої професії – завдання фахівців з профорієнтації служби зайнятості.

Підлітки ознайомилися з послугами служби зайнятості, формулою вибору майбутньої професії «Хочу-Можу-Треба», типовими помилками, які найчастіше зустрічаються при виборі професійного шляху, класифікацією професій, розібралися, чим відрізняються поняття «професія» та «спеціальність», обговорили потреби сучасного ринку праці.

Фахівці з профорієнтації Обухівської філії ознайомили старшокласників з новими онлайн-ресурсами служби зайнятості: діагностичним комплексом «Моя професія: консультаційна мережа» та «Платформою з профорієнтації та розвитку кар’єри ДСЗ», за допомогою яких усі бажаючі мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн форматі. Адже краще витратити зайву годину часу на проходження профорієнтаційного тестування, чим даремно витратити кошти батьків на навчання та роки марних зусиль у «пошуку професії до душі» в майбутньому!

На завершення заходу учні з цікавістю переглянули відеофільми про нові, незнайомі для них професії, які тільки з’являються на ринку праці та будуть затребувані в найближчому майбутньому. Можливо, це змусить підлітків серйозно задуматися: яку ж професію обрати?

Виїзні акції з використанням мобільного центру професійної орієнтації допомагають надавати повний спектр профорієнтаційних послуг школярам у будь-якому місці та спонукають до роздумів над майбутнім професійним вибором навіть під час літніх канікул. Адже допомогти їм в цьому повинні не тільки батьки, а й працівники служби зайнятості.

Коментарі