Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ШАНОВНІ МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ!

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Прийміть найщиріші слова вдячності за вашу нелегку працю та привітання з професійним святом!

Із самого народження і протягом усього життя ми знаходимося під пильною увагою лікарів та оточені їх турботою про наше здоров’я. Як багато душевної теплоти і терпіння, співчуття і ласки потрібно від медичних працівників для надання своєчасної допомоги людям.

Нам залишається тільки здогадуватися, звідки ви берете для цього сили і енергію. Низький вам уклін, шановні медики, за вашу щогодинну, корисну і таку необхідну працю!

Знаємо, що праця лікарів, медичних сестер, санітарок нелегка, але вона завжди почесна, і наші медики в більшості своїй – люди, віддані обраній професії.

Сьогодні ми чимало вкладаємо бюджетних коштів у розвиток медицини нашої громади, ми усвідомлюємо всю відповідальність перед жителями міста, і впевнені, що з новим сучасним медичним обладнанням, яке має наш Центр первинної медико-санітарної допомоги, можна досягнути достатнього рівня лікування та профілактики захворювань.

На честь вашого свята – Дня медичного працівника прийміть найтепліші побажання здоров’я і щастя, миру і благополуччя, сімейної злагоди і добра вам та вашим близьким!

З повагою, Обухівський міський голова Олександр Левченко

Коментарі