Обухівській об’єднаній територіальній громаді бути

415

У Київській обласній державній адміністрації розглянуто проекти рішень Обухівської міської ради Київської області та Нещерівської сільської ради Обухівського району Київської області щодо добровільного приєднання Нещерівської сільської територіальної громади до Обухівської міської територіальної громади (м. Обухів, села Ленди і Таценки) з центром у місті Обухові.

За результатами розгляду встановлено, що зазначені проекти рішень підготовлено з дотриманням порядку добровільного приєднання територіальних громад, визначеного відповідним Законом України та Конституцією України.

На підставі викладеного, Київська обласна державна адміністрація дійшла висновку щодо відповідності Конституції та законам України запропонованих проектів рішень та затвердила його розпорядженням №340 від 7.06.2019 року.

Це означає, що по закінченню усіх необхідних законодавчих процедур, які залишилися, незабаром буде створено Обухівську об’єднану територіальну громаду з центром у м. Обухів.

Розпорядження №340 від 7 червня 2019 року Про затвердження висновку Київської облдержадміністрації щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень “Про добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення”

Коментарі