До Міжнародного дня захисту дітей!

353

31 травня 2019 року та 02 червня 2019 року на території міста Обухів та у с.Таценки відбулася низка культурно-мистецьких заходів з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей. Площа перед Обухівським районним центром культури і дозвілля була переповнена дітлахами й батьками. В селі Таценки лунав щирий дитячий сміх від захвату, від неймовірної кількості забав і веселощів.

У ці святкові дні розважально-ігрова програма була різноманітною та насиченою: працювали окремі локації для малечі – фотозони, аквагрим, дитячі атракціони, відбулися змагання, естафети під єдиним гаслом «Веселі старти». Незабутнім явищем для дітлахів став конкурс «Кращий малюнок на асфальті», а також – веселі дитячі пізнавальні ігри з казковими аніматорами.

Творчі артисти та колективи міста для дітлахів та їх матусь підготували концертно-розважальну програму: це чудові вокальні ансамблі й студії «Акорд», «Стейдж-вок», «Джайв» та неповторні танцювальні колективи міста, зразковий дитячий танцювальний ансамбль «Фаворит», театр танцю «Triumf of the dance», школа танцю «Rize dance school» та дитячий колектив танцю з м.Українки «Квінс».

Як і завжди, окрасою свята були майстри народної творчості, які презентували свої вироби. Кожен мав змогу на майстер-класі зробити собі на згадку приємний подарунок.
Сім’я і дитина – споконвічні цінності, які сповідує український народ, це найдорожче для кожного з нас.

Наснаги й мудрості, добра і злагоди усім, чиї серця сповнені любові до дітей.

Бережімо дітей. Вони – наше щастя, багатство і майбутнє!

Коментарі