Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

До Міжнародного дня захисту дітей!

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

31 травня 2019 року та 02 червня 2019 року на території міста Обухів та у с.Таценки відбулася низка культурно-мистецьких заходів з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей. Площа перед Обухівським районним центром культури і дозвілля була переповнена дітлахами й батьками. В селі Таценки лунав щирий дитячий сміх від захвату, від неймовірної кількості забав і веселощів.

У ці святкові дні розважально-ігрова програма була різноманітною та насиченою: працювали окремі локації для малечі – фотозони, аквагрим, дитячі атракціони, відбулися змагання, естафети під єдиним гаслом «Веселі старти». Незабутнім явищем для дітлахів став конкурс «Кращий малюнок на асфальті», а також – веселі дитячі пізнавальні ігри з казковими аніматорами.

Творчі артисти та колективи міста для дітлахів та їх матусь підготували концертно-розважальну програму: це чудові вокальні ансамблі й студії «Акорд», «Стейдж-вок», «Джайв» та неповторні танцювальні колективи міста, зразковий дитячий танцювальний ансамбль «Фаворит», театр танцю «Triumf of the dance», школа танцю «Rize dance school» та дитячий колектив танцю з м.Українки «Квінс».

Як і завжди, окрасою свята були майстри народної творчості, які презентували свої вироби. Кожен мав змогу на майстер-класі зробити собі на згадку приємний подарунок.
Сім’я і дитина – споконвічні цінності, які сповідує український народ, це найдорожче для кожного з нас.

Наснаги й мудрості, добра і злагоди усім, чиї серця сповнені любові до дітей.

Бережімо дітей. Вони – наше щастя, багатство і майбутнє!

Коментарі