Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Дорогі діти, вчителі, батьки!

Щиро вітаю усіх зі святом Останнього Дзвоника!

Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче.

Ось і минув ще один навчальний рік, який запам’ятався кожному з вас новими знайомствами, знаннями, враженнями, новими здобутками та успіхами. Були, звичайно, і прикрощі, але, я впевнений, ви їх вдало подолали.

На багатьох школярів чекає попереду чудовий літній відпочинок, сповнений яскравих вражень. Тож бажаю вам гарно відпочити, із великою користю провести вільний час, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності!

Для вас, випускники, цей Дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.

Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю, щоб цей шлях був вдалий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення усіх ваших мрій.

З особливою теплотою звертаюся до наших наймолодших школяриків – першокласників. Напевно, саме для них перший рік навчання був не дуже простий, адже потрібно було звикати до багатьох нових та незвіданих речей. Але вони справилися достойно і впевнено влилися в дружній колектив школи. Гарного вам відпочинку та подальших успіхів і звершень!

Глибоко вдячний педагогам і батькам! Ви вклали у своїх діток, у своїх вихованців душу, серце, і знання! Своєю любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. Завжди намагалися з розумінням ставитися до перших дитячих труднощів шкільного життя та щиро раділи їхнім успіхам та перемогам. Пишайтеся своїми дітьми, адже вони – наше майбутнє!

У житті так заведено, що в приємні моменти час летить непомітно і дуже швидко. А тому насолоджуйтеся шкільними роками, бо вони є найкращі. Нехай школа назавжди залишається у вашій пам’яті не тільки, як храм науки, а й храм душі та серця!

Щастя всім, добра, міцного здоров’я, великого натхнення та успіхів, мирного неба та благополуччя!

З повагою, Обухівський міський голова Олександр Левченко

Коментарі