Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

СТАРТУВАВ МІСЬКИЙ ЕТАП ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «ДЖУРА»

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

24-25 травня в Обухові на базі ЗОШ №4 Центру військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки проходить міський етап ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»).

Сьогодні відбулося урочисте відкриття гри, в якій беруть участь вихованці освітніх закладів міста. На них чекають різноманітні змагальні заходи, в основі яких лежить виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

Цілий рік учні освітніх закладів готувалися фізично та духовно до участі в патріотичній грі, формуючи свої команди-рої. В цьому їм допомагали їх наставники: педагоги та викладачі з військово-патріотичного виховання, допризовної підготовки і тактичної медицини.

25 травня заняття пройдуть у Нещерові у військово-польових умовах, під час яких учасники покажуть свої вміння розбирання та збирання зброї, показові заняття з основ тактичної медицини та інше.

Побажаємо нашим учасникам високих результатів та успіху в наступних етапах гри – обласному та всеукраїнському!

Коментарі