Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ПІДПИСАНО МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО З ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЮ ПАЛАТОЮ ІЗРАЇЛЬ-УКРАЇНА

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

21 травня 2019 року в Обухівській міській раді відбулася зустріч з представниками Торгово-промислової палати Ізраїль-Україна.

На цю зустріч були запрошені промисловці та підприємці міста, а також керівники управлінь та відділів виконавчого комітету Обухівської міської ради.

Ключовим моментом заходу стало урочисте підписання Меморандуму про співробітництво з Торгово-промисловою палатою (ТПП) Ізраїль-Україна.

Основний задум полягав в тому, щоб ми познайомилися, проаналізували свої ідеї, можливості та погляди для подальшої співпраці.

Адже це реальна можливість залучати до співробітництва з Торгово-промисловою палатою великі підприємства міста, які представляють свою продукцію на зовнішніх та внутрішніх ринках. Це стосується ККПК, Обухівського молокозаводу, «Інтерфому», ПП «Алеана» та інших підприємств.

Ми можемо використовувати співпрацю з ТПП для того, щоб налагодити торгово-економічні відносини з Ізраїлем, для пошуку нових ринків збуту, для пошуку інвесторів в містобудування, сферу медицини, туризму, енергозбереження та енергоефективності, для напрацювання інвестиційних проектів, які можна буде втілити в життя.

Дякуємо Владу Черкаському, генеральному директору ТПП, Євгену Шульгіну, голові наглядової ради, Олександру Павлову, голові Ділової ради Україна-Ізраїль, Моше Даніелю, члену ради директорів та іншим представникам Торгово-промислової палати за чудову зустріч та можливість налагодження партнерських відносин.

Коментарі