Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Обухівське управління ГУ ДФС у Київській області запрошує власників нерухомості для звірки даних щодо наявних об’єктів житлової та нежитлової нерухомості

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

За січень-квітень 2019 року платники податків території обслуговування Обухівського управління ГУ ДФС у Київській області сплатили до бюджетів 15,00 млн.грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з них 9,07 млн.грн. сплатили юридичні особи та 5,93 млн.грн. – фізичні особи. Темп росту до відповідного періоду минулого року становить 132,74 % – додатково отримано 3,70 млн.грн. Протягом січня-квітня 2018 року сплачено 11,30 млн.грн. податку на нерухомість, із них 7,70 млн.грн. сплатили юридичні особи та 3,60 млн.грн. – фізичні особи.

У зв’язку з наближенням встановлених Податковим кодексом України термінів надсилання (вручення) платникам податків податкових повідомлень-рішень про сплату сум податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, Обухівське управління ГУ ДФС у Київській області повідомляє, що відповідно до норм п.п.266.7.3 ПКУ, платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо:

– об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку;

– загальної площі об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку;

– права на користування пільгою із сплати податку;

– розміру ставки податку;

– нарахованої суми податку.

У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема, документів на право власності, контролюючий орган за місцем проживання (реєстрації) платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).

У 2019 році податок на нерухомість фізичним особам – власникам об’єктів нерухомості нараховується за звітний 2018 рік.

Запрошуємо платників податків до органів фіскальної служби для проведення звірки даних щодо наявних об’єктів житлової та нежитлової нерухомості.

Начальник Обухівського управління                                                    Є. БЕРЕЗОВИЙ

Коментарі