ПРОФЕСІОГРАФІЧНА ЕКСКУРСІЯ НА ТОВ «АЕРОК» ДЛЯ ОБУХІВСЬКИХ ШКОЛЯРІВ

515

15 травня 2019 року Обухівською міськрайонною філією Київського ОЦЗ організовано для 26 учнів 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 міста Обухова професіографічну екскурсію на ТОВ «Аерок». Це одне з ринкоутворюючих підприємств Обухівщини, провідний український виробник будівельних матеріалів, частка продукції якого складає більше 30% на ринку України. ТОВ «Аерок» є лідером ринку виробів з ніздрюватого бетону автоклавного твердіння в Україні. Продукція підприємства широко відома не лише в Україні, а й далеко за її межами, так як за своєю якістю відповідає найвищим вимогам українських і європейських стандартів.

Презентацію підприємства проводили заступник генерального директора з охорони праці Валерій Форноляк та директор з персоналу Інна Степанова. Валерій Васильович ознайомив з історією підприємства, розповів про технологію виробництва газобетону та провів школярам екскурсію, яка виявилась досить цікавою та змістовною. Учні побачили продукцію, що виробляє підприємство, сам процес виробництва газобетону, отримали інформацію про професії, затребувані на даному заводі, та почули про вимоги до працівників даної галузі. Школярі з великою зацікавленістю спостерігали за роботою майстрів у виробничих цехах.

Професіографічна екскурсія на ТОВ «Аерок» розширила знання восьмикласників про підприємства Обухівського району, сучасні умови виробництва, робітничі професії, актуальні на ринку праці.

Можливо, через декілька років хтось із цих школярів стане членом кількасотенного колективу даного підприємства та буде так же вправно керувати обладнанням у виробничих цехах, як сьогоднішні професіонали.

 

Коментарі