Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Надходження до місцевих бюджетів за рахунок сплати майнових податків громадянами склали 12,8 млн. грн.

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Обухівське управління ГУ ДФС у Київській області звертає увагу, що розділом ХІІ Податкового кодексу України передбачена сплата громадянами майнових податків, а саме: земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та транспортного податку.

За рахунок своєчасної сплати громадянами майнових податків за 4 місяці поточного року до бюджету надійшло 12,8 млн. грн, зокрема, земельного податку 6,6 млн. грн, податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки – 5,9 млн. грн, та транспортного податку 0,3 млн. гривень.

Саме сумлінне, відповідальне ставлення до сплати податків та високий рівень податкової культури населення забезпечує своєчасне і в повному обсязі наповнення казни.

Обухівське управління нагадує, що відповідно до норм Податкового кодексу України платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та транспортного податку мають право звернутися до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації для проведення звірки даних щодо об’єктів оподаткування, що перебувають у власності, розміру ставки податку та нарахованої суми податку.

Начальник Обухівського управління                                             Є. БЕРЕЗОВИЙ

Коментарі