Шановна обухівська громадо! Дорогі ветерани, учасники та діти війни, трудівники тилу!

346

Від усього серця вітаю вас з 74-ю річницею Великої Перемоги!

Багато років минуло від того незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається прикладом патріотизму для наступних поколінь.

Багатьом героям, полеглим на полях битв, не судилося побачити Велику Перемогу. Сьогодні, в річницю героїчного подвигу, немає поряд і багатьох з тих, хто, відстоявши свободу і незалежність Батьківщини, повернулися в післявоєнну розруху, відновили зруйновані міста і селища.

Пам’ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до рідної землі. Так було і буде завжди – і через десять років, і через століття.

Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, якої не знало людство. Щороку свято 9 травня служитиме нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!

Вітаючи усіх, хто пройшов крізь вогонь Другої світової війни, із Днем Перемоги, щиро бажаю міцного здоров’я і довголіття, добра і радості, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!

З повагою, Обухівський міський голова Олександр Левченко

Коментарі