Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Шановна обухівська громадо! Дорогі ветерани, учасники та діти війни, трудівники тилу!

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Від усього серця вітаю вас з 74-ю річницею Великої Перемоги!

Багато років минуло від того незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається прикладом патріотизму для наступних поколінь.

Багатьом героям, полеглим на полях битв, не судилося побачити Велику Перемогу. Сьогодні, в річницю героїчного подвигу, немає поряд і багатьох з тих, хто, відстоявши свободу і незалежність Батьківщини, повернулися в післявоєнну розруху, відновили зруйновані міста і селища.

Пам’ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до рідної землі. Так було і буде завжди – і через десять років, і через століття.

Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, якої не знало людство. Щороку свято 9 травня служитиме нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!

Вітаючи усіх, хто пройшов крізь вогонь Другої світової війни, із Днем Перемоги, щиро бажаю міцного здоров’я і довголіття, добра і радості, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!

З повагою, Обухівський міський голова Олександр Левченко

Коментарі