Обухівський фестиваль писанок «За тиждень-Великдень»

469

20 квітня 2019 року на території міста Обухів відбувся традиційний фестиваль писанок. Це було свято по-великодньому яскраве, адже за тиждень- одне з найсвітліших церковних свят – Великдень.

Створення писанки – справжнє мистецтво. Духовно-генетична пам’ять нашого народу зберігає місцеві традиції та звичаї, що вчать добру та мудрості . У легендах та міфах, у казках та піснях, а ще – у рушниках та писанках живе наша історія. Не тільки діти, а й люди різного віку до Великодня намагалися розписати якнайкращу писаночку: і молодші, і старші вірили у те, що це додає здоров`я і Великодньої радості.
Прекрасними весняними обрядовими піснями у виконанні ансамблю народної пісні «Паняночка» Дитячої школи мистецтв розпочалося відкриття виставки Великодніх писанок.

До вітального слова було запрошено заступника Обухівського міського голови – секретаря міської ради Клочка Сергія Миколайова, який разом з усіма присутніми під час оглядової екскурсії по Великодній виставці привітав усіх юних майстрів,які презентували свої колекції, й нагородив їх подарунками.

Виставка була представлена чудовими яскравими писанками, ляльками-мотанками, великодніми колажами, пасхальними іграшками та різними виробами декоративно-прикладного мистецтва, яку підготували учні та вчителі загальноосвітніх закладів міста.

Прикрасою свята була чудова фото-зона, яку підготували учні Дитячої школи мистецтв під чуйним керівництвом викладачів образотворчого мистецтва. Біля фото-зони всі присутні мали змогу зробити прекрсане фото на згадку.

На святі пісня звучала, і вирувало містечко народних майстрів. Всіх вітали творчі колективи Міського будинку культури разом з ведучим Юрієм Побігаєм. Побажати у цей день всім хороших свят завітав Обухівський ветеранський хоровий колектив «Оксамит».

А родзинкою свята став виступ талановитих музикантів, учасників шоу «Голос країни» мистецький колектив «ШПИЛЯСТІ КОБЗАРІ».

За тиждень – Великдень! Чекаємо на свято.

Коментарі